free html5 templates

Razítka

Každá firma potřebuje k chodu mít minimálně jedno razítko. Jsme schopni vám vyrobit razítko dle vašich představ. Razítko si můžete vybrat z naší nabídky. Pokud potřebujete změnit pouze iniciály, razítko vám zrenovujeme.

Pomocník do kanceláře

Razítko je běžná součást našeho pracovního života. Vyberte si u nás, které vám sedne do ruky.

NOVÉ RAZÍTKO

Dodáváme vám razítka značky TRODAT. Právě tato firma byla první, která přišla na trh se samonamáčecím razítkem a to už v roce 1976. Chceme, aby jste dostali tu nejvyšší kvalitu a proto jsme zvolili nejvíce prověřenou značku. Otisk razítka vám vyrobíme podle vašich představ.

Mobirise

Základní řada

Tuto řadu tvoří razítka original Printy 4.0. Na výběr je z různých velikostí otisků a tvarů. 
Výhody jsou optimální funkčnost jednoduchá a čistá výměna polštářku a také mimořádná kvalita otisku.

Mobirise

Profesionalní řada

Trodat Professional je skvělou volbou razítka pro každodenní dokonalé a čisté otisky v každé kanceláři. Je symbolem kvality a trvanlivosti.  Proces výroby a vysoce kvalitní materiály z něj dělají šampióna vytrvalosti v sortimentu produktů Trodat.

Mobirise

 Ostatní razítka

Do této kategorie spadají datová, číslovací, jednoduchá a jiné. Dalším typem razítka je kapesní, které je velmi moderním a žádaným pomocníkem pro pracovní cesty a do terénu.

Galerie razítek

RENOVACE RAZÍTKA

Pokud nastane změna jakéhokoli údaje na vašem stávajicím razítku, je potřeba jeho renovace a od toho jsme tady pro vás MY.

Mobirise

Výměna štočku

Při změne údajů, které jsou vyzobrazeny na štočku, nemusí nutně docházet k výměně celého stávajícího razítka. Vyrobíme pro vás štoček nový s upravenými údaji a aplikujeme jej na stávající razítko.

Mobirise

 Výměna polštářku

Při výměně štočku na starším razítku se většinou provádí i výměna polštářku a to zejména proto, že při jeho častém používání se starý text otisknul do polšářku a tak je pro další použití již nevhodný. 

Mobirise

Barva na doplnění

U nás na prodejně lze zakoupit mimo jiné i barvu na doplnění vašich polštářků. 

Chcete razítko

Pošlete nám váš kontakt. My vám v co nejkratší době zavoláme nebo napíšeme.

Podklady k výrobě

se vybírá podle toho, co na razítku chcete mít. Každá velikost otisku má své limity, pro dobrou čitelnost razítka.

nebo-li FONT se vybírá najčastěji bezpatkový. Máme pro vás vybrané standardy písma, vhodné pro razítka.

standartně se vyrabí razítko v černé barvě. Dnes je moderní i razítko barevné. Můžete si vybrat z několika barev. Na zakázku lze vyrobit i razítko s kombinací barev.

Razítko vám můžeme naformátovat a stylizovat my nebo nám můžete poslat svůj návrh ke zpracování. Vaše podklady však musí projít schválením, aby byly dodrženy všechny standardy.

Mobirise

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho požadavkům. Vyrábíme označení s dlouhotrvající životností a moderním designem.


Obchodní dům CENTRUM Uherské Hradiště
Parkoviště 30 min zdarma

Mobil: 776159920
E-mail: info@sarmi.cz 

 

      Zavoláme vám

      Nechte nám váš kontakt.

     

    Sociální sítě