Mobirise

Trika / mikiny

Tvoje triko. Tvoje mikina.
Vlastní motiv.

Nedělej reklamu velkým značkám. udělej si radost svým nápadem. Dej si na triko co máš rád. Propaguj svůj klub, svoji firmu. Propaguj sebe! 


Myslím, že v dnešní době není potřeba dělat reklamu jiným značkám a ještě za to platit. Dělejte reklamu sami sobě.

TRANSFÉROVÝ POTISK TRIK/MIKIN

Potisk trika, mikin fólií je standard. Ne vždy se použijí ty správné materiály. My jsme si však dali práci a náše materiály mají ty nejlepší vlastnosti pro trasférový potisk.

Mobirise

Vzorník triček/mikin

Přijďte si k nám vybrat triko, které Vám sedne. Trika vybíráme v první řadě podle kvality. Máme je vyzkoušené z vlastního šatníku a můžete je vidět přímo na nás, takže se za ně můžeme zaručit. Výběr se také odvíjí podle toho, pro jaký účel budou použity.

Mobirise

Tisk

Preciznost a kvalita je pro nás nejdůležitější. Používáme materiály, které jsou profesionální a vyzkoušené.

Mobirise

Barvy a motiv

Barev máme dost, vyberete si podle vašeho motivu a našeho vzorníku. Máme i speciální barvy s přechodem nebo leskem. Motiv tak společně doladíme k dokonalosti.

Galerie trik

SÍTOTISK

Potisk trik/mikin pro Firmy a velké série.

Sítotisk je řemeslo, které se blíží umění. K samotnému tisku vede mnoho práce s motivem a šablonou, která se vytváří na síto. Proto je sítotisk vhodný pro větší počty kusů jednoho motivu.
Nejmenší počet triček sítotiskem je 30 ks. Sítotisk je technologicky nejkvalitnější tisk na trička a používá se k tisku na spoustu modních značek. 

Mobirise

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho požadavkům. Vyrábíme označení s dlouhotrvající životností a moderním designem.


Obchodní dům CENTRUM Uherské Hradiště
Parkoviště 30 min zdarma

Mobil: 776159920
E-mail: info@sarmi.cz 

 

      Zavoláme vám

      Nechte nám váš kontakt.

     

    Sociální sítě