free html templates

Rytí / gravírování / řezání

Hlavním odvětvím naší firmy je Rytí / gravírovaní, kdy vám vyryjeme pomocí automatizovaného stroje texty, loga, různé tvary. Vyryjeme pro vás do neželezných materiálů dřevo, plast, eloxovaný hliník, plexi, korek, guma, kámen, sklo, papír atd. Možností je i speciální technologií popsat černě materiály nerez, kov, hliník, mosaz.


Naše výrobky jsou určené pro exteriér i pro interiér. Vždy používáme nejvhodnější materiály pro dlouhodobou životnost vašich výrobků.

3D LOGO, NÁPIS

Velmi elegantní a přitahující pozornost. Logo, nápis z barevného plexiskla nebo překližky je velmi originální řešení představení vaší značky. 

Mobirise


3D LOGO nebo nápis z plexi

Logo nebo nápis je vhodné pro vaše firemní logo umístěné v interiéru nebo také exteriéru. Vaše logo bude odlišné a originální. K dispozici je čistě vyřezané logo a nebo se může logo podkládat, polepovat.

Mobirise


3D LOGO nebo nápis z překližky

Logo nebo nápis je vhodné pro vaše firemní logo umístěné v interiéru. pokud máte rádi vzhled dřeva, tak je to ideální řešení. Možnosti barvy jsou široké. K dispozici máme několik lazur pro ošetření, ale také krycí barvy pokud nebudete chtít viditelná dřevěná léta.

Naše výroba

2D LOGO, NÁPIS

Jde o vyrytí loga, nápisu, ornamentu do deskového materiálu. Napřiklad dřeva, plastu. Plastové štítky v imitaci nerezu, mosazi, bronzu nebo široká škála barev pro označení provozovny, budovy atd.

Mobirise

Plastové štítky

Plastové štítky se používají k označení zvonků, přepravek, nebo také pohárů. K dispozici je imitace nerezu, mosazi, bronzu, dřevěný vzhled a široká škála barev.

Mobirise

Cedule

Použivá se k označení provozovny nebo významné budovy. K dispozici je imitace nerezu, mosazi, bronzu, široká škála barev. Plexisklo s lepenou grafikou, překližka.

Mobirise

Dřevěný vzhled

Dřevo je velmi oblíbený materiál. Máme s ním velmi bohaté zkušenosti, kde běžně vypalujeme do dveří, stolů, skříňkových dvířek, laviček atd.

Mobirise

Eloxovaný hliník 

Elox je jednoduše řečeno barvou ošetřený hliník. V tomto případě jsme schopní odstranit tuto barvu a vyrýt logo nebo nápis. Je to často používaný materiál.

Naše výroba

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jeho požadavkům. Vyrábíme označení s dlouhotrvající životností a moderním designem.


Obchodní dům CENTRUM Uherské Hradiště
Parkoviště 30 min zdarma

Mobil: 776159920
E-mail: info@sarmi.cz 

 

      Zavoláme vám

      Nechte nám váš kontakt.

     

    Sociální sítě